• Kerpe İçin Buradayız...

  Kerpe İçin Buradayız...

  Kerpe Hakkında Her Şey Bu Sitede
 • İstanbul'un Yanı Başındaki Cennet

  İstanbul'un Yanı Başındaki Cennet

  Kerpe Plajı Sizleri Bekliyor...
 • Kerpe Otel ve Pansiyon Rehberi

  Kerpe Otel ve Pansiyon Rehberi

  Kerpe Otelleri ve Kerpe Pansiyonları
 • Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajı

  Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajı

  Kerpe Mavi Bayraklı Plaj

Kerpe Fuarın Gözdesi Oldu

Turizm dünyasının buluştuğu bu fuara bu yıl Kandıra Turizm Birliği ikinci defa katılırken, açılış programı kapsamında Emitt Turizm Fuarı 11 Şubat 2010 Perşembe günü saat 11.30’da Turizm Bakanı Ertuğrul GÜNAY, Van Valisi Münir KARALOĞLU ve Kandıra İlçe Kaymakamı Hamza ERKAL’ın katılımı ile açılış yapıldı.

Kandıra Turizm Birliği ve katılımcılar Gökhan Otel. Nicomedia Otel, Kefken Liman Otel, Karagöz Restuarant, Kandıra Klarnet Ustası Türkan Kandıralı ve saz ekibi Kandıra müziğini tanıttılar. Fuarda Kandıra Kaymakamlığı çatısı altında Kandıra Turizm Birliği tarafından hazırlanan standa büyük ilgi olurken, Kandıranın yöresel değerlerinden Kandıra klarnet ekibinin vermiş olduğu konser büyük ilgi gördü.

SAHİLLERİMİZE İLGİ ÇOK BÜYÜKTÜ
Meşhur Kandıra yoğurdu’nun tanıtımının sağlandığı stand da, Kandıra Bezi ilgi görürken, ziyaretçiler Kandıra’nın Turizm potansiyelini gösteren ve Kandıra’nın eşsiz doğa güzelliklerini tanıtan tanıtım broşürlerini incelemeden geri kalmadılar.Fuarda İstanbul’un yanı başında bulunan eşsiz doğa harikalarıyla bezenmiş, yöresel değerleriyle ziyaretçilerini bekleyen İlçemize ilgi çok büyüktü Kerpe ve diğer sahilerimizin tantımı yapıldı.
Standımızı ziyaret eden yerli ve yabancı ziyaretçiler bu doğa harikası, yeşil ile mavinin kucaklaştığı ve İstanbul’un yanı başında bulunan İlçemizi en yakın zamanda ziyaret etmek istediklerini belirttiler. Açılışta ve fuar bitimine kadar Kandıra yoğurdu, peyniri ile ikramda bulunuldu. Ayrıca Kandıra Kara Fırın sahibi Davut OLGUN fuarda sürpriz yaparak Kandıra ekmeği, açma, kanepe vb. malzemeler getirip ikramda bulundular.Bu yıl fuarın en gözde ve dikkat çeken standı Kandıra oldu,çok yoğun ilgi gören Kandıra standı gelen misafirler tarafından hiç boş bırakılmadı.

{jcomments on}

Kerpe Kaptan Otel-Kerpe

Reklam
Kerpe Kaptan Restaurant-Kerpe

reklam2