Düğün Fotoğrafçılarının Gözde Yeri Kerpe

kerpe cekim

Dış Mekan Düğün Fotoğrafçılarının Gözde Yeri Kerpe tertemiz sahili, doğal falez kayalıkları, gür çam ormanları ile dış mekan çekimlerinin vazgeçilmezi Kerpe. Düğün fotoğrafçılarının doğal bir stüdyo şeklinde kullandıkları, çok özel arkaplanlara sahip bu coğrafya her geçen gün daha fazla gelin ve damat adayının albümlerini süsleyeceğe benziyor.

Şehir dışı başta olmak üzere Kandıra ve Kaynarcadaki stüdyoların sıklıkla çekim yaptığı Kerpe sahili ve Kerpe Kayalıkları her gün bir yeni çiftin mutluluk anlarını ölümsüzleştiriyor. İstanbul, Bursa, Ankara ve Sakarya gibi illerden buraya fotoğraf için gelen çiftler var

Düğün sezonunun aktif olduğu Nisan-Ekim ayaları arasında özellikle sahillerin kalabalık olmadığı zamanlarda çok güzel kareler elde ediliyor.Kerpe kayalıklarının doğal mimari yapısı en ilgi çeken yerlerden biri. Ne yöne baksanız farklı bir kare ortaya çıkınca fotoğrafçıların daha farklı kadrajlar elde etmesi mümkün oluyor. Çoğunlukla 2-3 saat süren çekimler için falezler yapay bir stüdyo gibi güzel düğün fotoğrafları sunuyor. Kerpe sahili için yaz mevsimi dışında çekimler daha kolay oluyor. Çok kalabalık fotoğrafçılar için dezavantaj oluyor ve sakin zamanlarda Kerpe sahili çekimlerde kullanılıyor. Kerpe’nin bir başka gözde mekanı ise Ömerağzı kamp alanıdır. Yemyeşil bir koya kurulu bu alan fotoğrafçıların çok sık çekim yaptığı alanlardan.

kerpe dügün

Sadece düğün fotoğrafları değil, nişan, sünnet gibi dış mekan fotoğraflarıda Kerpe’de sık rasladığımız şeylerden. Ayrıca reklam fotoğrafçılarının sık ziyaret ettiği bir yer Kerpe. Onlarca video klip yine Kerpe’de hayat buldu. Çok ünlü markaların katalog çekimleri için dünyaca ünlü mankenlerin Kerpe’ye geldiğini ve hayran kaldığını biliyoruz.

Sizlerde özel zamanlarınızı güzel bir arka planla ölümsüzleştirmek isterseniz Kerpe tam aradığınız mekan. Fotoğrafçınıza bölge ile ilgi bilgi verip güzel çekimler gerçekleştirebilirsiniz. Şehir dışından gelen çiftler Kandıra’da saç-makyaj yaptırıp rahatlıkla Kerpe’de çekimlere hazırlanabilirler.

Kandıra merkezde dış çekim için sizlere tavsiye edeceğimiz Stüdyo Serhat adlı işletme olup hem Kerpe hemde diğer çevre koylarda bir çok çekim olanağı sunan bir işletmedir.Bilgi Rezervasyon için :0543 446 16 97 - 0545 978 99 75

foto serhat

kerpe dügün2

Kerpe Green Butik-Kerpe

Kerpe Kaptan Otel-Kerpe

Didem Apart Otel-Kerpe

Kerpe Kervan Otel-Kerpe

Reklam
Murat Baklava Kebap-Kerpe

Kerpe Kaptan Restaurant-Kerpe

Dünya Güzeli Butik Otel-Kerpe