Kerpe Kayalıklarında İntihar

Kanseri yenen ve 10 gün önce kayıplara karışan 17 yaşındaki Ecem Balcı’nın annesi Esra Ercömert, Kerpe Kartal Kayalıkları’ndan denize atlayarak intihar etti.

Gölcük ilçesinde ikamet eden ve 10 gündür kayıp olan 17 yaşındaki lise öğrencisi Ecem Balcı’nın annesi Esra Ercömert, arkasında not bırakarak Kerpe Kartal Kayalıkları’ndan denize atladı ve yaşamına son verdi. Alınan bilgiye göre, Kandıra’nın Kerpe sahili Kartal Kayalıkları mevkiinde dolaşan iki kişi, buldukları sırt çantasını Kerpe Jandarma Karakolu'na götürdü. Yapılan incelemede çantanın içerisinden Esra Ercömert isimli kadının kayalıklardan atladığı notu çıktı. Bunun üzerine başlatılan araştırmada, söz konusu kişiden cumartesi gününden bu yana haber alınamadığı ve arandığı belirlendi.

KIZI KAYIP, ANNE İNTİHAR ETTİ

Jandarma ekipleri bölgede yaptıkları incelemelerde kayalıklar ile deniz arasında yüz üstü cansız şekilde yatan bir kişinin olduğunu tespit etti. Bunun üzerine Sahil Güvenlik, Deniz Polisi, KOSKEM, AKUT, Kıyı Emniyet ve itfaiye ekiplerince çalışma başlatıldı. Dün akşam saatlerine kadar süren çalışmalara, denizin aşırı dalgalı, cesedin bulunduğu yerin kayalık ve uçurum olması ile havanın kararması nedeniyle ara verildi. Sabah saatlerinde başlayan çalışmalar ise sürüyor.Dalgıç ekiplerinin bugün yaptığı çalışmada Esra Ercömert'in cansız bedenine Kerpe Kartal Kayalıklar mevkinden çıkarıldı ve otopsi ve adli işlemler için Kandıra Devlet Hastanesi'ne götürüldü savcılık olay ile ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

kerpe kayalık kerpe kartal kaya intihar

kerpe kayalık kerpe kartal kaya intihar

kerpe kayalık kerpe kartal kaya intihar

Kerpe Green Butik-Kerpe

Kerpe Kaptan Otel-Kerpe

Didem Apart Otel-Kerpe

Kerpe Kervan Otel-Kerpe

Reklam
Murat Baklava Kebap-Kerpe

Kerpe Kaptan Restaurant-Kerpe

Dünya Güzeli Butik Otel-Kerpe