Kerpe Konakları İnşaat Fuarında

Kerpe’deki inşaat firmalarından İDEV 2018 Fuarı’na katılan tek firma olan Güralp Yapı, Kerpe Konakları projeseinden yeni evlenecek çiftlere fuara özel yüzde 10 indirim imkânı sunuyor.


Kocaeli Ticaret Odası’nın TÜYAP işbirliğiyle düzenlediği İDEV 2018- Doğu Marmara 4. İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı ve Doğu Marmara 2. Gayrimenkul Fuarı, 5 bin metrekare alanda yüzün üzerinde firmanın katılımı ile dün Uluslararası Fuar Merkezi’nde ziyaretçilere kapılarını açtı. Fuar alanında yeni evlenecek çiftlerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği ev, araç ve düğün gibi her konuda stantlar yer alırken, Kerpe’den katılan tek firma olan Güralp Yapı'da dikkat çekti.

KERPE KONAKLARINDA FUARA ÖZEL İNDİRİM
Müşterilerine yepyeni bir yaşam alanı sunan, Kerpe’de inşaat sektöründe başarısını tescilleyen Güralp Yapı’nın yeni evlenecek çiftlere özel sürprizleri var. Alperen Şakacı ve İsmet Gürler’in sahibi olduğu Güralp Yapı’nın ilk büyük projesi olan Kerpe Konakları’nda fuara özel yüzde 10 indirim uygulanıyor. Firma sahiplerinden Alperen Şakacı, sınırlı sayıda kalan daireler için yoğun ilgiyle karşılaştıklarını belirterek, projeyi incelemek ve detaylı bilgi almak isteyen çiftleri fuarda bulunan stantlarına davet ediyor.

kerpe satılık ev

 

Kerpe Kaptan Otel-Kerpe

Reklam
Kerpe Kaptan Restaurant-Kerpe

reklam2