Şehrin Lezzeti Kerpe'de

muratkerpe11

1992 yılında baklava ve börek imalatıyla gıda üretim sektörüne adım atan ve geçen süre zarfında temizlik ve ürün kalitesine değer veren değerli müşterilerimizin desteği ile sektöründe saygın bir yer edinen Murat Baklava ve Börek ürün yelpazesine lahmacun ve pide çeşitlerini de ekleyerek sizlerin damak tadına hitap etmeye devam etmiştir.

Son olarak müşterilerine “Şehrin lezzeti artık Kerpe’de” sloganıyla Sakarya şehir merkezindeki işletmelerine ilave olarak Kerpe’de kumsala sıfır şekilde olan yeni şubesini hizmete açtı.

Kerpe şubesinde sabah kahvaltınız için su böreği,börek çeşitleri ve pohoça ile kahvaltı sofralarınıza renk ve lezzet katıyor.Baklava, pide, lahmacun ve kebap çeşitlerini damak tadınıza sunmak amacıyla Murat Baklava & Kebap adı altında Kerpe’de hizmete açılmıştır.

Güler yüz ve sorunsuz hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duyan Murat Baklava Kebap artık Kerpe'de.

KerpeRehberi olarak bizler önceki dönemlerde Sakarya merkezde yer alan işletmelerinde damak zevkimize hitap eden menülerden denemiştik ve gayet memnun kalmıştık aynı lezzet ve hizmet Kerpe'deki şubesinde var bizler denedik ve memnun kaldık tavsiye ederiz bu mekanı alkolsüz olması yine bu anlamda alkolsüz restaurant tercih edenler için artı bir durum KerpeRehberi olarak Kerpe'ye hayırlı olsun diyor ve bol kazançlar dileriz....

murat kebap

murat kebap menü

 MURAT BAKLAVA&KEBAP KERPE'DEN BAZI KARELER

Murat Kebab Kerpe
Murat Kebab Kerpe
Murat Kebab Kerpe
Murat Kebab Kerpe
Murat Kebab Kerpe
Murat Baklava