zafer1

Artık gelenekselleşen ve her yıl daha fazla katılımcının iştirak ettiği Kerpe 30 Ağustos kutlamaları bu yılda renkli görüntülere sahne olacak.

Kerpe Deniz Yıldızları Dalış Okulu,Koskem,Kerpe Jandarma ve Sahil Güvenlik komutanlığının katılımlaryla bu yılda Kerpe’de hem su içinde hemde su üstünde 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle dev Türk bayrağıyla denize girerek, muhteşem bir görsel şölen izletecekler.


Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün başkomutanlığında kazanılan büyük zaferin 97. yılını kutluyoruz. Tüm ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de çeşitli etkinlikler gerçekleştiriliyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle düzenlenen etkinliklere bir yenisi de Kandıra’nın Kerpe sahilinde olacak. Kerpe Deniz Yıldızları Dalış Okulu,Koskem,Kerpe Jandarma ve Sahil Güvenlik komutanlığınına bağlı dalgıçlar tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle dev Türk bayrağı denize girerek, muhteşem bir görsel şölen izletmeye hazırlanıyorlar. 9 metreye 6 metre büyüklüğündeki Türk bayrağını önce deniz üstünde, sonra 20 metre deniz altında açmayı planlayan dalgıçların gösterisi KerpeDiem önünde saat 14.00 de başlayacak olan bu görsel şöleni kaçırmayın deriz.

 zafer

Kerpe Green Butik-Kerpe

Kerpe Kaptan Otel-Kerpe

Yolcunun Yeri-Kerpe

Kerpe Alper Apart Otel

Murat Baklava Kebap-Kerpe

Kerpe Kaptan Restaurant-Kerpe

Dünya Güzeli Butik Otel-Kerpe

Kerpe Kervan Otel-Kerpe