Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajı

mico kerpe

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kandıra Kerpe’de sadece kadınlara özel olarak yapılan Kerpe Miço Koyu hakkında bilmek istediklerinizin hepsi sayfada…

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin Kerpe Miço Koyu’nda 2016 yılında hizmete aldığı Kerpe Kadınlar Plajı, 2017 yılında yapılan yeni eklemelerle her sezon okulların kapanması ile hizmete giriyor. Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajı’nın işletmesini üstlenen Büyükşehir iştiraklerinden olan Antikkapı, hizmet vermekte.

TÜM HİZMETLER ANTİKKAPI PERSONELİNDEN 
KERPE Miço Koyu Kadınlar Plajı’nda Antikkapı’ya bağlı Antikcafe hizmet veriyor. Sadece bayanlara özel olan Kerpe Miço Koyu’nda 700 şezlong ve 17 personelle hizmet vermektedir. Antikcafe’de fast food ürünlerin yanı sıra deniz ürünleri ikram ediliyor. Kafe içerisinde ve bahçesinde 250 kişilik oturma kapasitesi bulunuyor.

SADECE KADINLARA ÖZEL PLAJ
81 dönüm alan üzerinde sadece kadınlara yönelik olarak yapılan koyda binlerce ağaç dikildi ve çiçeklendirme çalışmaları tamamlandı. Kadınlara tahsis edilen Kerpe Miço Koyu, 2016 yazında kullanıma açılmıştı. Miço Koyu etaplar halinde kadınların özel yaşam alanı haline getirildi. Etrafı çevrilerek otopark, soyunma kabinleri, tuvalet, yürüyüş parkurları yapılan Miço Koyu Kadınlar Plajı’nda spor alanları, sosyal donatılar da bulunuyor. Miço Koyu’nda KOSKEM’e bağlı iki bayan cankurtaran da görev yapıyor.

MAVİ BAYRAKLI KERPE KADINLAR PLAJI

Kerpe Miço Koyu, Kerpe 'nin bayanlara armağan etmiş olduğu enfes bir plajdır. 2016 yılı yaz sezonu başında 1. etabı ile açılmış olan Kerpe bayanlar plajı, bayanlar için geliştirilmiş, en ince ayrıntısı düşünülerek yapılmış ve güncellemeleride bu doğrultuda yapılan Miço koyundaki bayanlar plajı, bayanlardan büyü ilgi görmektedir. Yaz sezonu boyunca bayanlara hizmet etmiş bu doğa harikası plaj, artık her yıl siz bayanları beklemektedir. Kerpe ' ayrı bir lezzet ve kalite kattığını düşündüğümüz bu plajı siz bayanların kesinlikle görmesini tavsiye ediyoruz. Kerpe kadınlar plajı, ücretsiz olarak siz bayanların hizmetindedir. Yaz sezonu boyunca iş stresinden uzak, doğa ile iç içe geçmiş, tertemiz denizi ve mis gibi havasıyla sizlerin vazgeçilmeziniz olmaya aday olmuştur. Bu plajı görmeden geri dönmek, bayanlar için çok büyük bir kayıp olacaktır.

Kerpe Miço Koyu Kadınlar plajı ücretlimidir ?
Kısmi olarak ücretlidir.
GİRİŞLER ÜCRETSİZDİR
İçeride isterseniz kiralayacağınız şezlong ve şemsiyeye cüzi bir miktar ücret alınmaktadır.
Kafeteryadan alacağınız yiyecek ve içeceklerde ücrete tabidir.
Diğer hizmetler ücretsizdir. Örn; plaj voleybol alanı, ağaçlık mesire alanları, masalı oturma alanları, tuvaletler, duş kabinleri vs.
Kerpe Kadınlar plajı ne zamanları hizmet veriyor ?
Evet. Yaz sezonunda (Haziran 1 den itibaren Ağustos sonuna kadar ) sabah 09:00 dan akşam 19:00 'ye kadar hizmet vermektedir ve bu saatler arasında istediğiniz kadar girip çıkabilirsiniz.
Kadınlar plajına giriş nasıl yapılmaktadır ?
Sadece bayanların girebileceği bu plaj, güvenlik görevlileri nezaretinde ve sadece bayanların girilmesine izin verilen bir plajdır. Kapı girişinden plaj alanına sevk araçları ile gönderilebilirsiniz.
Erkek çocuğum var. Yanımda girebilirmi ?
Yanlızca 8 yaşına kadar olan erkek çocuklarınız ile girişinize izin verilir. 9 ve yukarısı için giriş izni yoktur.
Plaj hakkında genel bilgi verirmisiniz ?
Kerpe kadınlar plajı, içerisinde bayanlarının kullanımı için şezlong, şemsiye, duş alanları, tuvaletleri gibi sosyal ihtiyaç olabilecek herşeyi barındırmaktadır. İçeriye girişlerde dışarıdan yiyecek ve içecek yanınızda getirebilirsiniz. Kumsalı ve denizi kaliteli ve temizdir. Kerpe merkezine çok yakındır ve tüm ihitiyaçlarınızı merkezdeki alışveriş merkezlerinden karşılayabilirsiniz.

Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajı Ulaşım Krokisi

mico kerpe ulaşım

Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajı Resimleri

 

Kerpe Kadınlar Plajı
Kerpe Kadınlar Plajı
Kerpe Kadınlar Plajı Miço
Kerpe Miço Plajı
Kerpe Kadınlar Plajı
Kerpe Miço Kadınlar Plajı