Kerpe Rehberi Hakkında

kerpe rehberi kerpe

KerpeRehberi.com, 2007 yılında bölgemizin en gözde turistik beldesi olan Kerpe ile ilgili ayrıntılı, zengin ve kaliteli bir içerik yayınlama amacı ile kurulmuştur daha sonra Kerpe’ye yakın diğer tatil beldelerimizde içine alarak büyüyen , internet üzerinden yayın yapan bir gezi ve tatil rehberi sitesidir.

KerpeRehberi.com ’un en önemli ayrıcalığı ise gezi ve tatil rehberi olarak yayın yapan çoğu internet sitesinin ve Kerpe ve yakın bölgesinde ki her hangi bir işletme tarafından kurulmamış olmasıdır aksine,bu bölgeyi çok iyi bilen ve bu bölgenin turizm profesyonelleri tarafından kurulmuş olmasıdır.

KerpeRehberi.com, Kerpe ile ilgili gezi rehberleri sitesi kategorisinde kısa sürede kalitesini kanıtlamış ve Kerpe ile ilgili ayrıntılı, zengin ve kaliteli bir içerik ile yayın hayatını sürdürmektedir.Ayrıca günümüzün vazgeçilmezleri olan sosyal medyada KerpeRehberi adıyla facebook,Twitter ve İnstagram'da yerini almış ve hatrı sayılır bir takipçi sayısıyla güncel paylaşımlar ile yayın hayatına devam etmektedir.

KerpeRehberi.com 'un geliştirme çabalarına katkıda bulunmak için, değerli görüş ve önerilerinizi İLETİŞİM sayfamızdan bizimle paylaşın.