Kerpe Bu Sezon Çok Farklı Olacak
Yaz tatil deyince akıllara Akdeniz ve Ege gelir. Ancak yakın bölge olunca ise Kandıra sahilleri akla gelir ve güney sahillerini aratmayacak hale geldi.
Ramazan Bayram Tatilinin 9 güne çıkarıldığını da düşünürsek şimdiden plan yapmak ve bu planların içine Kerpe'yide almakta fayda var.


GÜNÜ BİRLİK VEYA UZUN TATİLLER
Malum, yaz sezonundayız. Ramazan Ayı’nın sona ermesiyle birlikte hepimiz tatil yerlerine kaçacak, koca bir yılın yorgunluğunu atacağız. Yaz tatili deyince akıllara genelde Akdeniz veya Ege kıyıları gelir. Ancak Karadeniz’in belki de en müstesna köşelerinden birine Kocaeli’nin kıyısı var: Kandıra sahilleri. Belki büyük ölçekte oteller, her şey dahil konseptler yok ancak son dönemde yapılan sahil düzenlemeleri, doğal güzellikleriyle eşsiz olan Kandıra sahillerini daha cazip hale getirdi. En azından günü birlik deniz keyfi ve güneşin tadını çıkarmak için Kandıra, eşi bulunmaz bir yer.


KERPE’DE CİDDİ BİR DEĞİŞİM VAR
Kerpe'ye yapılan ciddi yatırımlar var üstelik Kocaeli Valiliği tarafından kurulan komisyonca “A” kalite (mükemmel) plaj unvanı aldı ve uluslararası prestije sahip “Mavi Bayrak” dalgalanıyor. Kerpe’de bu yıl tatilcileri bekleyen birçok yenilik de olacak. Miço Koyu kadınlar plajı haline getirildi. Yine bu bölgede 13 bin m2 mesire alanı içinde 130 kişi kapasiteli 13 adet bungalov ev yapılıyor. Bungalovlar 1,5 katlı altıgen ve ahşap özellikleri taşıyor. Bu evlerin, konaklama sorununa bir nebze olsun çözüm getirmesi bekleniyor.

kerpe tatil otelleri

Kerpe Kaptan Otel-Kerpe

Reklam
Kerpe Kaptan Restaurant-Kerpe

reklam2