• Kerpe İçin Buradayız...

  Kerpe İçin Buradayız...

  Kerpe Hakkında Her Şey Bu Sitede
 • İstanbul'un Yanı Başındaki Cennet

  İstanbul'un Yanı Başındaki Cennet

  Kerpe Plajı Sizleri Bekliyor...
 • Kerpe Otel ve Pansiyon Rehberi

  Kerpe Otel ve Pansiyon Rehberi

  Kerpe Otelleri ve Kerpe Pansiyonları
 • Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajı

  Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajı

  Kerpe Mavi Bayraklı Plaj

DoğaKöy Kerpe

doğa köy kerpe alkan yapı

Alkan Yapı inşaat sektöründe Kandıra sahillerinde onlarca proje imza atmıştır bundan önce Cebeci ve Kumcağız sahil beldelerinde yüzlerce aileyi ev sahibi yapmıştır. Alkan Yapı çağın gerektirdiği modern mimari ve inşaat tekniklerine uygun olarak ürettiği konutların uzun yıllar müşteri memnuniyeti ile kullanılmasını önemsemekte, bunun için sürekli kendini yenilemektedir.

Alkan Yapı olarak 2015 yılının sonlarına doğru başladığımız Kerpe Doğaköy projemizin birinci etabını söz verdiğimiz üzere 2016 yazında teslim ettik ve yaşam başladı.Halen devam etmekte olan Kerpe Doğaköy ikinci etap projemizde 2017 Haziran ayında bitiyor ve Kerpe için yaşam standartı yüksek bir projeyi Kerpe’ye kazandırmanın haklı gurunu yaşıyoruz.

Sizlerde Doğaköy Kerpe projemizden ev sahibi olmak için uygun ödeme koşulları ve projeye özel cazip kredi avantajları ile sizleri detaylı bilgi için satış ofislerimize bekliyoruz.

Doğaköy Kerpe Evleri çam ormanı içinde oksijeni bol bir ortamda, plaja yürüme mesafesinde, bahçe dubleksleri, çatı dubleksleri ve bahçe dairelerden oluşmaktadır.
24 saat güvenlikli sitede 68 dairenin yanı sıra; sosyal tesis, çocuk ve yetişkin yüzme havuzları, çocuk parkı, spor sahaları bulanmaktadır.

Dört Mevsim Doğada Tatil için Doğaköy Kerpe’yi Tercih Edin…. 


Kerpe Satış Ofisi: 0 850 500 55 54
E-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
www.alkanyapi.com

kerpe satılık ev,kerpe satılık yazlık

 

kerpe yazlık ev,kerpe satılık villa

Kerpe Kaptan Otel-Kerpe

Reklam
Kerpe Kaptan Restaurant-Kerpe

reklam2